KADROLU ŞOFÖR ve SÖZLEŞMELİ ELEKTRİK TEKNİSYENLİĞİ
ÜNVANLARINA BAŞVURAN ADAYLAR

            Kadrolu şoförlük ünvanına başvuran adayların araç üzerinde uygulama sınavı ve sözlü sınavları 24/10/2016 günü saat 09:00, Sözleşmeli Elektrik Teknisyenliği ünvanına başvuran adayların sözlü sınavları 24/10/2016 günü saat 09:00,

  1. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların corum.adalet.gov.tr adresinden temin edecekleri Arşiv araştırma formundan bilgisayarda 3 nüsha olarak hazırlaması, tüm nüshalara vesikalık fotoğraf yapıştırılması ve bilgilerin doğru olduğunun bildirildiği kısmın aday tarafından imzalanması gerekmektedir. Formun en altında bulunan nüfus cüzdanı suretini onaylayan kısmını boş bırakmaları, (Bu kısım komisyon personeli tarafından onaylanacaktır.)

  2. Arşiv araştırma formunda belirtilen tüm alanların eksiksiz olarak doldurulması,

  3. 3 Adet kimlik fotokopisinin eklenmesi

  4. 2 Adet Sabıka kaydı

  5. Eş durumu beyan dilekçesi

  6. Belirtilen evraklar bizzat, posta veya kargo yoluyla 05/10/2016 günü mesai bitimine kadar Komisyon Başkanlığımıza göndermeleri gerekmektedir.

Kadrolu Şoförlük ünvanına başvuran adaylardan uygulamalı ve sözlü sınava katılmaya hak kazananlara ait liste için tıklayınız.

Sözleşmeli Elektrik Teknisyenliği ünvanına başvuran adaylardan sözlü sınava katılmaya hak kazananlara ait liste için tıklayınız.

Başvurusu reddedilenlere ait Komisyon Kararı için tıklayınız.

Arşiv Araştırması ve Güvenlik Formu için tıklayınız.

Eş Durum Beyannamesi için tıklayınız.

Kadrolu Şoförlük ünvanına başvuran tüm adaylara ait liste için tıklayınız.

Sözleşmeli Elektrik Teknisyenliği ünvanına başvuran tüm adaylara ait liste için tıklayınız.

 

NOT: Listeleri bilgisayar ya da mobil cihazınızda görüntüleyebilmek için Adobe Reader vb. pdf uzantılı dosyaları çalıştırabilen bir program, formları açabilmek için ise Microsoft word vb kelime işlemci programı bulunmalıdır.

2016
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.